“MACİS CONSULTİNG” MMC hüquqi şəxslərə – subyektlərə hüququn müxtəlif sahələrində hüquq xidmətləri və konsultasiyaları göstərilməsində ixtisaslaşmışdır. Şirkətimiz aşağıdakı sahələrdə hüquqi xidmətlər göstərir:
Şirkətlərin, fərdi sahibkarlıq subyektlərinin qeydiyyatı
Bütün növ fəaliyyət sahələri üçün şirkətlərin və fərdi sahibkarlıq subyektlərinin qanunvericiliyin tələblərinə uyğun olaraq qeydiyyata alınmasını həyata keçirirk. Bu sahədə böyük təcrübəyə malik olan heyətimiz gələcək sahibkarın bütün potensial problemlərini təxmin edir və önləyici addımlar atır.
Müqavilələrin ekspertizası
Müqavilələrin və ya digər qanuni əhəmiyyətli sənədlərin hazırlanması və ekspertizası ən vacib məsələlərdən biridir. Müqavilə müddəalarının qarşıdurmalara yol verməyəcək, beynəlxalq normalara və yerli qanunvericiliyə uyğun formatda tərtib edilməsini həyata keçiririk.
Hüquqi konsultasiya
Hüquqi konsultasiya xidmətlərimiz kommersiya hüququ, vergi hüququ, korporativ hüquq, müqavilə hüququ, iqtisadi mübahisələr, məhkəmələrdə nümayəndəlik kimi sahələri əhatə edir.
.
Miqrasiya xidməti
Şirkətimiz miqrasiya üçün lazım olan sənədlərin hazırlanması və onların Azərbaycan Respublikası Dövlət Miqrasiya Xidmətinə təqdim edir və aşağıdakı prosesləri həyata keçirir.

ООО "МАСИС КОНСАЛТИНГ" специализируется на оказании юридических услуг и консультаций юридическим лицам - субъектам различных отраслей права. Наша компания оказывает юридические услуги по следующим направлениям:
Регистрация компаний, индивидуальных предпринимателей
Осуществляем регистрацию компаний и индивидуальных хозяйствующих субъектов на все виды деятельности в соответствии с требованиями законодательства. Наши сотрудники, имеющие большой опыт в этой сфере, предугадывают все возможные проблемы будущего предпринимателя и принимают превентивные меры.
Экспертиза договоров
Составление и экспертиза договоров или других юридически важных документов является одним из наиболее важных вопросов. Мы составляем пункты договора в формате, который не допускает конфликтов и соответствует международным нормам и местному законодательству.
Юридическая консультация
Наши юридические консультационные услуги охватывают такие области, как коммерческое право, налоговое право, корпоративное право, договорное право, экономические споры, представительство в судах.
.
Миграционная служба
Наша компания подготавливает необходимые для миграции документы и подает их в Государственную Миграционную Службу Азербайджанской Республики и осуществляет следующие процессы.